Yetkin Personel Koçlugu » Beştav Danışmanlık Whatsapp

Yetkin Personel Koçlugu

Yetkin Personel Koçlugu

Yetkin Personel Koçlugu

BEŞTAV’ da, yetkin personel koçluğumuz, özellikle ithalat, ihracat ve uluslararası iş geliştirme alanlarında ekiplerinin beceri ve bilgisini geliştirmek isteyen şirketlere yöneliktir. 
 
Etkin bir iş başında eğitimin, yetenekleri geliştirmenin en verimli yollarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, teorik öğretimin ötesine geçen ve pratik, uygulamalı öğrenme deneyimleri sunan bir koçluk hizmeti tasarladık 
 
Uzman koçlarımız, ekibinizle yakından çalışacak, uluslararası ticaretteki en son trendlerin ve bu trendlerin işletmenizi nasıl etkileyebileceğini anlamanıza yardımcı olacaklar. Ekiplerinize süreçler ve prosedürler hakkında en yeni bilgileri öğretmekle kalmayız, aynı zamanda ürünlerinizi küresel olarak etkili bir şekilde pazarlamak için gereken stratejileri de sunarız. 
 
Ayrıca, bu çalışmamızda iletişim becerileri üzerine rehberlik sunuyoruz - potansiyel müşterilerle nasıl görüşüleceği, hangi bilgilerin sunulacağı ve iş ilişkilerinin nasıl kurulup sürdürüleceği üzerine detaylı çalışmaları ekiplerinizle birlikte terzilik usulü olarak firma hedeflerinizi gerçekleştirecek şekilde tasarlıyoruz. 
 
Bu koçluk hizmetiyle amacımız, ekibinizin işletmenizin küresel pazarda başarılı olmasına yardımcı olacak gerekli beceri ve bilgiye sahip olmasını sağlamaktır. Yetkin Personel Koçluğu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen info@bestav-international.com adresinden bizimle iletişime geçin. 

Yetkin Personel Koçlugu Sıkça Sorulan Sorular

Yetkin Personel Koçluğu nedir?

Yetkin Personel Koçluğu, BEŞTAV tarafından verilen bir hizmettir. Özellikle ithalat, ihracat ve uluslararası iş geliştirme alanlarında ekiplerinin beceri ve bilgisini geliştirmek isteyen şirketlere yöneliktir. Uzman koçlarımız, uluslararası ticaretteki en son trendler ve bu trendlerin işletmenizi nasıl etkileyebileceğini anlamanıza yardımcı olacak bilgileri aktarır ve bu bilgilerin uygulamalı olarak öğrenilmesini sağlar.

Yetkin Personel Koçluğu sürecinde neler kullanılır?

Koçluk sürecinde çeşitli değerlendirmeler, kavramlar, modeller ve ilkeler kullanılır. Değerlendirmeler, öz farkındalığı ve durum farkındalığını artırabilir, koçluk hedefleri ve stratejiler oluşturmak için bir ölçüt verir ve ilerlemeyi değerlendirmek için bir yöntem sunar.

Yetkin Personel Koçluğu hizmetinin süresi ne kadardır?

Bir koçluk ortaklığının süresi, bireyin veya ekibin ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlı olarak değişir. Genellikle, etkin bir sonuç için birkaç haftadan birkaç aya kadar bir süre gerekebilir.

Yetkin Personel Koçluğu hizmetinden kimler faydalanabilir?

Özellikle ithalat, ihracat ve uluslararası iş geliştirme alanlarında ekiplerinin beceri ve bilgisini geliştirmek isteyen tüm şirketler Yetkin Personel Koçluğu hizmetinden faydalanabilir.

Yetkin Personel Koçluğu hizmetinizi kimler vermektedir?

Hizmetimizi, en az 15 yıllık dış ticaret tecrübesine sahip , ayrıca en az 2 yabancı dili çok iyi seviyede bilen ve dış ticaret istihbarat alanında referanslar sunan, pratik saha deneyimine sahip olan KOBİ danışmanı sertifikalı profesyonel koçlar vermektedir.