Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti.

Kurumsal Yapımız

kurumsal

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti.

Beştav Uluslararası Ticaret Ltd. Şti. Olarak 1974 yılında faaliyete başlayan firmamız, ev tekstilinden çatı izolasyon malzemelerine kadar onlarca kalem ürünün ihracatını yapmış, Konya'nın büyük sanayi üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda makina ve ekipman ithalatlarını en verimli şekilde yapmalarına yardımcı olmuştur. İhracatta ikinci nesil ile birlikte yeniden yapılanarak Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti. adı altında 40 yılı aşan bilgi ve deneyimi ile dinamik ve çağdaş yöntemleri biraraya getirerek uluslararası ticaret danışmanlığı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Beştav, özellikle firmaların İhracat yapabilmelerini ya da mevcut ihracat pazarlarında sürdürülebilirlik sağlamalarını hedef almanın yanında Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi Projeleri (UR-GE) danışmanlığı , Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi , Hedef Pazar ve Ticari İstihbarat Eğitimi alanlarında da danışmanlık hizmeti sunmakta olup, bu projelerde çözüm ortakları ile birlikte en iyi sonucu almanızı sağlamayı amaçlar.

Uluslararası Ticari İstihbarat alanında uzman kadromuz, firmanızın en kısa sürede hedef pazarlara girmesi için gerekli teknik ve stratejik alt yapının kurulmasını sağlamakta ve kadrolarınızı ticari istihbarat konusunda eğitmektedir. Eğer bir dış ticaret departmanınız yok ise sizin için dış ticaretin her alanında çalışabilecek ekibimiz hizmetinizdedir.


Misyon Vizyon

Hizmetlerimiz, özellikle Rusya ve Rusça konuşan ülkeler için ise eşleştirme faaliyetleri (B2B) ile firmanızın en kısa sürede bu pazarlarda hedef müşterileri ile buluşmasını sağlamakta, Nokta atışı ihracat stratejisi çerçevesinde zaman ve kaynak kaybını engellemektedir.İhracatta başarılı olmak isteyen bütün firmaları değişen rekabet koşullarına uyum sağlamak, en hızlı şekilde sonuç almak ve en yeni uluslararası ticaret trendlerinden haberdar olmak için terzilik usulü hazırladığımız hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz.

En AktifHedef Pazarlar

Rusya

Ukrayna

Birleşik Krallık

Özbekistan

Uluslararası Ticarette Nokta Atışı ve Sürdürülebilir sonuçlar almak için!

Uluslararası Ticaret Danışmanlığı alanında ihtiyacınıza yönelik birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Başta firmanızın en kısa sürede ihracat yapabilmesi için nokta atışı ihracat stratejisinin ışığında yapılacak danışmanlık faaliyetleri olmak üzere, uluslararası ticari istihbarat eğitimi, ticari istihbarat sistemleri kurulumu ve ticari eşleştirme (B2B) konularında hizmet vermekteyiz.

Bizimle Çalışın
  • Akbank
  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo
HEMEN ARA