Whatsapp

Kurumsal

Firmamızın kurumsal yapısı

Uluslararası Ticarette Nokta Atışı ve Sürdürülebilir sonuçlar almak için!

Uluslararası Ticaret Danışmanlığı alanında ihtiyacınıza yönelik birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Başta firmanızın en kısa sürede ihracat yapabilmesi için nokta atışı ihracat stratejisinin ışığında yapılacak danışmanlık faaliyetleri olmak üzere, uluslararası ticari istihbarat eğitimi, ticari istihbarat sistemleri kurulumu ve ticari eşleştirme (B2B) konularında hizmet vermekteyiz.

Mutlu Müşteri
Ülke
Biten Proje
Hazırlanan Proje

Hakkımızda

Beştav Uluslararası Ticaret Ltd. Şti. Olarak 1974 yılında faaliyete başlayan firmamız, ev tekstilinden çatı izolasyon malzemelerine kadar onlarca kalem ürünün ihracatını yapmış, Konya'nın büyük sanayi üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda makina ve ekipman ithalatlarını en verimli şekilde yapmalarına yardımcı olmuştur. İhracatta ikinci nesil ile birlikte yeniden yapılanarak Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti. adı altında 40 yılı aşan bilgi ve deneyimi ile dinamik ve çağdaş yöntemleri biraraya getirerek uluslararası ticaret danışmanlığı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Beştav, özellikle firmaların İhracat yapabilmelerini ya da mevcut ihracat pazarlarında sürdürülebilirlik sağlamalarını hedef almanın yanında Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi Projeleri (UR-GE) danışmanlığı , Dış Ticaret Departman Kurulumu ve Yönetimi , Uluslararası İş Geliştirme ve Pazar Giriş ve Rakip İstihbaratı danışmanlığı alanlarında hizmetler sunmakta olup, terzilik usulü hazırlanan projelerde çözüm ortakları ile birlikte en iyi sonucu almanızı sağlamayı amaçlar.

Uluslararası iş geliştirme, ihracat pazarlaması, uluslararası satınalma ve tedarik zinciri kurulumu ve Ticari İstihbarat alanında uzman kadromuz, firmanızın en kısa sürede hedef pazarlara girmesi için gerekli teknik ve stratejik alt yapının kurulmasını sağlamakta ve kadrolarınızı süreç danışmanlıklar ile dış ticaretin tüm alanlarında ve ticari istihbarat konusunda eğitmektedir. Eğer bir dış ticaret departmanınız yok ise sizin için dış ticaretin her alanında çalışabilecek ekibimiz hizmetinizdedir.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, özelde ihracat sanatının üç bileşeni olan istihbarat, strateji ve iletişim konularında uzman kadromuzla, çalışma ortaklarımızın uluslararası pazarlarda rekabet edebilmelerine ve sürdürülebilir bir dış ticaret döngüsü  kurmalarına yardımcı olmaktır. Genelde, ülkemizin uluslararası ticarette en iyi sonuçları elde etmesine yardımcı olacak firmaları arttırmak ve kardoların yetişmesine katkıda bulunmak, ülkemizdeki tüm sektörlerin ihracat potansiyellerini maksimize etmek ve küresel pazarlarda rekabet güçlerini arttırmaktır.

 

Vizyonumuz

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd. Şti. olarak vizyonumuz, müşterilerimizin uluslararası ticaretteki başarılarını artırmak için sürekli olarak kendimizi yenilemek ve geliştirmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve en etkili şekilde kullanmaktır.

Bununla birlikte, yapay zeka teknolojilerinin dış ticarette kullanımı konusunda da öncü olmak ve müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Yapay zekanın kullanımı ile, tedarik zinciri yönetimi, ticari istihbarat ve satın alma gibi alanlarda müşterilerimize önemli avantajlar sağlamayı hedefliyoruz.

Ayrıca, web3 uygulamalarının dış ticaretteki gelişimine de odaklanıyoruz. Bu uygulamalar, dış ticaret işlemlerinde şeffaflık, güvenlik ve verimlilik sağlayabilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, web3 teknolojilerini de hizmetlerimizde kullanarak onların dış ticaret faaliyetlerindeki başarılarını artırmayı hedefliyoruz.

Bu vizyon doğrultusunda, Beştav olarak dış ticaretin geleceğine yön vermek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.